Haber

Denizli’de Kemal Akköse cinayetiyle ilgili 4 zanlı adliyeye sevk edildi

Denizli’nin Serinhisar ilçesinde pusuda öldürülen Kemal Akköse’nin öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 4 zanlı adliyeye sevk edildi.

Serinhisar ilçesine bağlı Aşağı Mahallesi’nde meydana gelen olayda, leblebi işletmesinde çalışan Kemal Akköse (25) işe gitmek için evden çıktığı sırada yanına yaklaşan bir kişinin arabasına binerek saldırısına uğradı. Tüfekle 3 el ateş sonucu hayatını kaybeden Kemal Akköse’nin cinayet zanlısının bulunması için geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Cinayetle ilgili yürütülen soruşturmada, 17 yaşındaki İsmail Yalçın ile 19 yaşındaki Hasan Akköse’nin öldürülüp atıldığı cinayetin faili olarak geçen yıl tutuklanan Kemal Akköse’nin ağabeyi Mustafa Akköse yargılanıyor. kuyuya atan ve “kasten öldürme” suçundan 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılananlar. Düşmanı olabilecek kişiler araştırıldı.

4 zanlı adliyeye sevk edildi

Yapılan detaylı çalışmalar sonucunda Hasan Akköse’nin geçen yıl hayatını kaybeden babası YA şüphesiyle gözaltına alındı. Cinayeti çok yönlü soruşturan güvenlik güçleri, olaydan saatler önce anne AK ve eski eşinin erkek kardeşleriyle “İntikam alacağım oğlum” ve “Bize yapılanları unutmayacağız” sözleriyle paylaştı. İ.A. ve BA gözaltına alındı. Gözaltındaki zanlıların ifadelerinin tamamlanmasının ardından 4 kişi Acıpayam Adliyesi’ne sevk edildi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu