Teknoloji

Dragon’s Dogma II için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

 
Capcom, aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma II için yeni bir fragman ve yeni ekran görüntüleri yayınladı. Ayrıca oyunun Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacağını doğruladı. Dragon’s Dogma II’nin şu anda bir çıkış tarihi yok.
 
Dragon’s Dogma II için yeni ekran görüntüleri geldi.
 
 
 
2012’de piyasaya sürülen aksiyon rol yapma klasiği Dragon’s Dogma’nın merakla beklenen devam oyunu Dragon’s Dogma II, üst düzey bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor. 2. oyunda yeni fizik, karakter yapay zekası, geliştirilmiş oyun deneyimi ve dahası bizleri bekliyor. Capcom’un RE ENGINE oyun motoru ile geliştirilen devam oyunu yüksek grafiklere sahip.
 
Tek oyunculu hikaye odaklı aksiyon rol yapma oyunu deneyimi olan Dragon’s Dogma II dünyasında çeşitli seçimler yapabilir ve taraf tutabiliriz. Bu dünyada yaptığımız her şeyin bir sonucu var ve kendi stratejimizi oluşturmaya ve buna göre plan yapmaya başlıyoruz.
 
Farklı silahlar seçip bu silahlarla tehlikeleri ortadan kaldırabileceğimiz devam oyununa ait ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
yeni fragman
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu