Haber

Kayseri Büyükşehir’den ‘mobil’ yardım

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Önder Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatı ve koordinasyonuyla deprem bölgesindeki çalışmalara katkı sağlamak için tüm imkanlarını seferber eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi, barınma, temizlik, gıda gibi alanlarda ihtiyaç duyulan bölgelere gerekli ekipmanları göndermeye devam ediyor. depremzedelerin acil ihtiyaçları olan .

Bu kapsamda Kayseri Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım Onarım Daire Başkanlığı’na ait atölyede deprem bölgesinde vatandaşların hizmetine sunulmak üzere 8 adet duş ve 2 adet WC konteyneri hazırlandı. 2 gün gibi kısa bir sürede tüm donanımıyla kullanıma hazır hale getirilen konteyner, bölgeye sevk edildi.

Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım Onarım Daire Başkanlığı ekipleri tarafından temizlik ve hijyen açısından ihtiyaca cevap verecek şekilde projelendirilen seyyar duş kabininde 8 adet duş ve 2 adet WC ile kabin ve konteyner dışında telefon şarj istasyonu bulunuyor. Elektrik ve su tesisatının montajının ardından kullanıma hazır hale gelen portatif duşakabin, depremzedelerin hizmetine sunulmak üzere bölgeye gönderildi.

haber-seben.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu