Haber

Şahan Gökbakar’dan RTÜK’e Tepki: “Bu Çok Açık Bir Çocuk İstismarı!”

prof. Dr.  Nihat Hatipoğlu’na soru soran 8 yaşındaki çocuğun görüntüsünün ekrana gelmesine tepkiler çığ gibi büyüdü. Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından o görüntülere tepki gösterdi. Gökbakar, ‘Bu açıkça çocuk istismarıdır. Bu çocuğa bunu yapmaya kimsenin hakkı yok. RTÜK buna nasıl izin veriyor?’ diye sordu.

prof. Nihat Hatipoğlu’nun iftar programında soru sormak için mikrofonu eline alan 8 yaşındaki erkek çocuk, “Babam beni ve annemi terk etti, buna çok üzüldüm. Şimdi oruçlu, orucu tutulacak mı?” kabul edilmiş?” Gözyaşlarına boğuldu. Çocuğun o görüntüleri sosyal medyada büyük tepki çekti. Görüntüye kayıtsız kalmayan oyuncu Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

RTÜK’ü göreve davet eden Şahan Gökbakar, “Nihat Hatipoğlu’na götürülen küçük bir kız gördüm. ‘Babam annemi ve beni terk etti, oruç kabul olur mu?’ Ağladı. Bu açıkça çocuk istismarıdır. Bu çocuğa bunu yapmaya kimsenin hakkı yoktur. RTÜK buna nasıl izin verir? Çocuklara sahip çıkın!” terimleri kullandı.

İşte o yazı:

haber-celikhan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu