Yaşam

Three Sisters 52.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Three Sisters Son Bölüm Tek Parça Tam Ekran İzle

Kanal D’nin en sevilen dizilerinden Üç Kız Kardeş dün akşam 52. bölümüyle ekranlarda yerini aldı. İclal Aydın’ın eşi benzeri olmayan romanından uyarlanan dizi, her bölümde ayrı bir sır açığa çıkarılarak ekranlarımıza geliyor. Türkan ve Somer’in yanı sıra Dön ve Derya etkinliklerini kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Three Sisters son bölüm tek modül tam izleme ekranı…

Üç Kız Kardeş son bölümde; Kartal’a sorduğu soru karşısında beklediği yanıtı alamayan Türkan, canını yaktı.

Ancak Kartal’ın başında Türkan ve Somer’i aynı yerde buluşturabilecek farklı bir teklif vardır.

Geçmişiyle yüzleşmesinin ardından dayanamayan Dönen sessizliğini korumuştur. Derya ise Dönüş’ten öğrendikleri sonucunda büyük bir gerilim yaşamaktadır.

Derya’nın hayatında Sevilay gibi büyük bir sorun varken, hiçbir şey yokmuş gibi yaşaması onu zorlamaya başlar. Bu arada Mustafa ile araları ne kadar farklıysa da gün geçtikçe daha da farklılaşıyor.

Kartal konusunda tereddüde düşen Somer ve Türkan’ı bir an önce barıştırmak isteyen Rüçhan, yine Mine’ı koz olarak kullanmaya karar verir.

Türkan’ın bebeğinin gelişimi herkesi şoke eder. Dönüş sessizliğinin sonucu herkesin hayatını yeniden yazacaktır.

Three Sisters Son Bölümde Neler Oldu?

Derya ise ailesine karşı gemileri yakarken Sevilay’ın gölgesinden kurtulamaz. Türkan ve Kartal’ın bir iş yemeği nedeniyle buluşması Somer cephesinde kıskançlık yaratır. Ancak Somer’in fevri hareketlerinin sonuçları bu sefer sadece kendisine değil ailesine de yansır. Türkan, Dönen’in kayıp olduğunu öğrenince ağabeyini merakla aramaya başlar. Bunu gören Kartal, ona yardım eli uzatmaktan çekinmez. Türkan ise Kartal’a bir soru sorarak yepyeni bir yolculuğa çıkmak üzeredir.

Üç Kız Kardeş 52. Bölüm İzle Ekranı

ÜÇ KARDEŞ SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu